previous arrow
next arrow
Slider

kOKYBĖ

Stengiamės užtikrinti tik aukščiausią
darbų kokybę

laikas

Darbus stengiamės atlikti greitai
bei kokybiškai.

pinigų taupymas

Patariame ir padedame klientams išsirinkti
tinkamas medžiagas.

Teikiamos paslaugos

Stogo darbai

Atliekame naujų stogų įrengimo, senų stogų remonto, keitimo bei skardinimo darbus. Esame profesionalai sutapdintų ir šlaitinių stogų dengime. Darbus atliekame profesionaliai, kokybiškai bei sutartu laiku..

Skardos lankstiniai

Moderniomis, didelio tikslumo skardos lankstymo staklėmis gaminame įvairius skardos lankstinius stogams ir pastatų statybai iš cinkuotos skardos, alucinko, plieninės skardos..

Lietaus nuvedimo sistema

Prekiaujame skandinaviško tipo plieninėmis lietaus nuvedimo sistemomis. Tiekiame tiesiai iš gamintojo be tarpininkų, tad galima pasiūlyti itin gerą kainą..

Skardinimo darbai

Esame skardinimo profesionalai, šį darba dirbantys jau 20 metų. Skardinimo darbams suteikiame garantijas..

Stogo dangos

Stogas, jūsų namų vizitinė kortelė. Apie stogo dangos pasirinkimą reikia pradėti galvoti ne prieš pat stogo dengimą, o gerokai iš anksto - dar tik projektuojant namą..

Fasadų įrengimas

Atliekame fasado šiltinimo ir apdailos įrengimo darbus. Įrengiame ventiliuojamus ir tinkuojamus fasadus. Dirbame su visomis fasadų apdailos medžiagomis.

Vidaus apdaila

Atliekame vidaus remonto ir apdailos darbus: Gipso kartono, pertvaros sienų, lubų tinkavimas, glaistymas, gruntavimas, dažymas, aptaisymas, plytelių klijavimas..

Stoglangiai

VELUX stogalngiai, prekyba ir stoglangių montavimmas. Ne tik prekiaujame ko gero populiariausias Lietuvoje stoglangiais, bet ir galima pasiūlyti ypač kokybišką jų sumontavimą..

Apie mus

Esame stogdengių brigada, dengiame įvairaus tipo, sudėtingumo stogus. Turime sukaupę ilgalaikę darbo patirtį stogų dengime. Dirbame su dauguma šlaitinių stogų dangomis(šiferis, čerpės, skalūnas, skarda). Stogų montavimus atliekame Kaune ir Kauno apskrityje. Taip pat atliekame ir visus kitus darbus, kurie yra susiję su stogais. (Lietaus nuvedimo sistemų montavimas, sniego gautytuvių montaivmas, pakalimų įrengimas, šiltinimas ir sandarinimas, kaminų skardinimas, stoglanių, šviesos tunelių montavimas, seno stogo ardymas, terasos įrengimas, vetiliuojamų fasadų įrengimas ir t.t.) Atliekame visus karkaso surinkimo darbus is medienos. Pasiūlysime medieną konstrukcijai, bei stogo dangą geresnėmis kainomis. Visiems darbams suteikiame garantijas, dirbame invidualiai, galime išrasyti sąskaitas.

Kontaktai

Telefonas

+370 648 26612

El. paštas

Stogorenta@gmail.com

KLIENTŲ naujausi atsiliepimai
"Atliko darbus laiku neturiu nusiskundimu"
Vytautas32
"atliko ka reikejo, kita karta vel kviesiuos"
alvydasjurate
"Puikiai padirbėjo, pasiūlė pigiau medžiagų, rekomenduoju."
kestutisss
"Darbai padaryti, užtruko ilgiau negu tartasi, kolkas viskas gerai."
mindeedrift
DEVELOPED BY – Martynuxas @2020